Zawory i głowice termostatyczne Herz

 

 

 

 

 


Właściwości regulacyjne

Zawory termostatyczne HERZ-a regulują temperaturę pomieszczenia całkowicie automatycznie , z uwzględnieniem wpływu obcych źródeł ciepła i bez energii pomocniczej . Bardzo czuły element termostatyczny Herz-a z czujnikiem cieczowym reaguje już na najmniejszą zmianę temperatury . Dokładna regulacja obniża zużycie energii w każdej instalacji ogrzewania wodnego .

Zakres stosowania

Możliwość stosowania zaworów termostatycznych HERZ-a są uniwersalne . Przyjemne ciepło jest pożądane w każdym pomieszczeniu . W pomieszceniach mieszkalnych , w pomieszczeniach do pracy , w budynkach użyteczności publicznej - w najmniejszych i największych lokalach .
Zawory termostatyczne HERZ-a mogą być stosowane niezależnie od użytego materiału rur
( gwintowane , miedziane , z miękkiej stali ) - także do termostatycznej regulacji ogrzewań podłogowych z rur z tworzyw sztucznych .

Głowice termostatyczne

Głowica termostatyczna jest elementem wyczuwającym i regulującym temperaturę pomieszczenia . Głowica termostatyczna HERZ nie powinna być zasłonięta (ciężką zasłoną lub obudowa). Ponadto należy zwrócić uwagę , aby urządzenia silnie emitujące ciepło
(np. telewizor) nie zakłócały funkcjonowania elementu termostatycznego. Poprawne spełnianie funkcji regulacyjnej jest możliwe tylko wówczas, gdy głowica termostatyczna jest opływana powietrzem o temperaturze pomieszczenia .

Gwarancja HERZ - a

System zabezpieczenia jakosci wyrobów HERZ-a spełnia wymogi normy ISO 9001 . Zawory termostatyczne HERZ-a są zgodne z Polskimi Normami oraz Europejską Normą .
5-letnia gwarancja jest wyrazem najwyższej jakości HERZ-a .

 


powrót do góry

 

Wszystkie nazwy firm i produktów
oraz ich znaki graficzne są znakami towarowymi
lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.