Piecyki łazienkowe "Termet"Termet

Gazowy podgrzewacz wody TERMAQ firmy TERMET jest nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do zaopatrywania w ciepłą wodę kuchni i łazienek, zarówno starego jak i modernizowanego budownictwa. Dzięki niewielkim gabarytom może być instalowany w sąsiedztwie przewodu kominowego oraz miejsc czerpania wody, co gwarantuje niskie straty energii. Dodatkowym atutem podgrzewacza jest atrakcyjna szata wzornicza, która sprawia, że stanowią ozdobę najnowocześniejszych wnętrz.
W podgrzewaczu wody TERMAQ typ G-19-01 z zapłonem piezoelektrycznym, moc regulowana jest automatycznie w zakresie od 5 do 19,5 kW, dzięki czemu użytkownik uzyskuje stałą temperaturę wody, niezależnie od jej ilości, co gwarantuje minimalne zużycie gazu. Możliwość ręcznej regulacji wysokości płomienia, jaką posiada podgrzewacz, pozwala na dodatkową regulację temperatury wody użytkowej, co wpływa na kolejne oszczędności eksploatacyjne.
TERMAQ elektronic jest urządzeniem, które w krótkim okresie czasu pozwala uzyskać znaczne oszczędności w kosztach eksploatacji. Wyeliminowanie palnika dyżurnego pozwala na zmniejszenie zużycia gazu, aż o około 200 m3 w skali rokuistnieje również możliwość ręcznej regulacji wysokości płomienia .

Najnowszym podgrzewaczem wody, podnoszącym standard i poziom techniczny tych urządzeń jest TERMAQ aqua - power, który dzięki zastosowaniu nowoczesnego zespołu wodno-gazowego , wyposażonego w generator hydrodynamiczny, nie wymaga zasilania bateryjnego. Cała energia, niezbędna do uruchomienia pracy podgrzewacza, czerpana jest z wody, która w chwili odkręcenia kranu przepływając przez turbinkę generatora powoduje wytwarzanie energii niezbędnej do wytworzenia iskry elektrycznej oraz otwarcia zaworu gazowego, umożliwiając w ten sposób zapłon wypływającego z palnika gazu. TERMAQ aqua - power jest urządzeniem, które w krótkim okresie czasu pozwala uzyskać znaczne oszczędności kosztach eksploatacji. Wyeliminowanie palnika dyżurnego pozwala na zmniejszenie zużycia gazu , zaś zastosowanie zapłonu hydrodynamicznego, umożliwia wyeliminowanie dodatkowego zakupu baterii. 


powrót do góry

 

Wszystkie nazwy firm i produktów
oraz ich znaki graficzne są znakami towarowymi
lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.